(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

ESET NOD32 Antivirus 17 - 2024 (odnowienie 1 stanowisko, 24 miesiące)

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (6 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
ESET NOD32 Antivirus 17 - 2024 (odnowienie 1 stanowisko, 24 miesiące)
ESET NOD32 Antivirus 17 - 2024 (odnowienie 1 stanowisko, 24 miesiące)
Ilość urządzeń:1
Okres licencji:24 miesiące
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:cyfrowa, odnowienie
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 166,80 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 125,10 zł

(101,71 zł netto)

pole informacyjne
Odnowienie posiadanej subskrypcji
Przeznaczone jest dla posiadaczy płatnej subskrypcji (tego samego rodzaju i ilości stanowisk), która dobiega końca. W ramach zakupionego odnowienia można zainstalować najnowszą wersję programu oraz aktualizować go przez cały okres trwania subskrypcji.

Ważna informacja!
8 grudnia 2023 r. zakończyło się wsparcie ESET dla systemu Windows 7 i Windows 8/8.1. Aby zachować pełną ochronę posiadanego programu antywirusowego, zalecana jest jak najszybsza zmiana systemu operacyjnego Windows na nowszy.
 
ESET NOD32 Antivirus 2024 - Godna zaufania, dyskretna i lekka ochrona dla Twojego komputera

ESET NOD32 Antivirus 2024 to:

 • Ochrona komputerów PC i Mac
 • Niezbędne funkcje ochrony antywirusowej przed różnorodnymi zagrożeniami online
 • Zachowanie pełnej wydajności urządzeń i czasu pracy na baterii mimo aktywnej ochrony
 • Nowe i ulepszone rozwiązania technologiczne dla większego bezpieczeństwa
 • Praca i rozrywka w trybie pełnoekranowym bez uciążliwych powiadomień

Nowości i ulepszenia w ESET NOD32 Antivirus 2024:

 • NOWOSĆ! Integracja z Intel® Threat Detection Technology 

Zwiększenie bezpieczeństwa codziennego korzystania z internetu bez spowolnień komputera

ESET Nod32 Antivirus 2024

Dlaczego warto wybrać ESET NOD32 Antivirus 2024?

Obejmiesz ochroną swoje komputery
Potrzebujesz zabezpieczeń swojego laptopa lub komputera stacjonarnego? ESET NOD32 Antivirus 2024 to pakiet oprogramowania, który możesz stosować na ich każdym rodzaju – komputerze Windows lub Mac. Bądź bezpieczny, bez względu na to z jakiego systemu operacyjnego korzystasz na swoim PC.

eset Będziesz bez przeszkód grać i bawić się
ESET NOD32 Antivirus 2024 zapewni Ci komfort podczas grania czy oglądania filmów, bez przeszkadzających wyskakujących okienek, powiadomień oraz aktualizacji. Po uruchomieniu aplikacji w trybie pełnoekranowym zostają one wstrzymane, abyś mógł bawić się i relaksować bez denerwujących przerw.

Wybierzesz sprawdzone rozwiązanie
ESET NOD32 Antivirus to sprawdzona ochrona antywirusowa, której zaufało już ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie, nagradzana przez niezależne ośrodki i współtworzona przy udziale m.in. biura badawczo-rozwojowego ESET w Krakowie.

Nie zauważysz różnicy w działaniu komputera
Korzystaj z internetu, graj, oglądaj filmy i pracuj bez żadnych wyrzeczeń. ESET to skuteczna ochrona bez spowolnień, spadku wydajności urządzeń, skróconego czasu pracy na baterii czy denerwujących wyskakujących okienek w trakcie gry. Nie martw się też skomplikowaną konfiguracją czy uaktualnieniami. Po prostu zainstaluj i zapomnij.

OCHRONA ESET NOD32 ANTIVIRUS 2021 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWSOCHRONA ESET NOD32 ANTIVIRUS 2024 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWS:

Zaawansowane zabezpieczenia przed zagrożeniami online

 • Ochrona antyphishingowa
  Chroń swoją prywatność i poufne informacje przed próbami ich przejęcia przez nieuprawnione osoby. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich wrażliwych danych – nazw użytkowników, haseł, danych bankowych – przed próbami oszustw wykorzystujących fałszywe strony internetowe lub wiadomości email, pochodzące pozornie z wiarygodnych źródeł. ESET NOD32 Antivirus 2024 broni także przed podstępnymi atakami, zamieniającymi linki z zaufanych i przekierowującymi na inne strony.
 • Ochrona przed wirusami i spyware
  Oprogramowanie ESET NOD32 Antivirus 2024 oparte jest na proaktywnej technologii wykrywania i blokowania wszystkich rodzajów zagrożeń online i offline, w tymi wirusów, programów szpiegujących, robaków.
 • Zaawansowane uczenie maszynowe
  Unikalna technologia uczenia maszynowego działa nie tylko w chmurze, ale też lokalnie, na komputerze użytkownika. Jej zadaniem jest wykrywanie skomplikowanego, do tej pory niezidentyfikowanego szkodliwego oprogramowania, jednocześnie nie wpływając na wydajność chronionego urządzenia.
 • Eset Nod32 Antivirus - homeBlokada exploitów
  To narzędzie ESET NOD32 Antivirus przeznaczone jest do wykrywania i blokowania podstępnych ataków ransomware, lockscreen (blokujących ekran) oraz ataków zaprojektowanych tak, aby uniknąć wykrycia przez antywirusy. Wyszukuje najczęściej wykorzystywane przez cyberprzestępców luki w zabezpieczeniach – w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF, Java i innych.
 • Skanowanie pamięci
  Zaawansowany skaner pamięci ESET NOD32 Antivirus 2024 umożliwia precyzyjne wykrywanie złośliwego oprogramowania, które wykorzystuje wiele warstw szyfrowania w celu ukrycia swojej prawdziwej tożsamości i działalności.
 • Skanowanie w chmurze
  Dzięki oparciu na możliwościach chmury i bazie danych o reputacji plików ESET Live Grid, antywirus ESET gwarantuje proaktywną ochronę przed nawet nieznanym szkodliwym oprogramowaniem. Analizuje on zachowanie nieznanych programów i porównuje je z zachowaniem plików z białej listy w systemie reputacji w chmurze.
 • Ochrona przed atakami opartymi na skryptach
  ESET NOD32 Antivirus 2024 wykrywa ataki złośliwych skryptów wykorzystujących Windows PowerShell (narzędzie zarządzania systemem Windows) oraz JavaScript stosowane w przeglądarkach internetowych (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer i Microsoft Edge).
 • Ochrona przed ransomware
  ESET NOD32 Antivirus efektywnie wykrywa i blokuje złośliwe oprogramowanie ransomware, które uniemożliwia dostęp do Twojego urządzenia i danych, żądając zapłacenia okupu za ich odblokowanie. Wykorzystuje zaawansowane techniki proaktywne, szyfrując tyle plików, ile może zlokalizować na dyskach lokalnych i sieciowych.
 • NOWOŚĆ! Integracja z Intel® Threat Detection Technology 
  Zwiększa zakres ochrony przed oprogramowaniem typu ransomware, korzystając z integracji z technologią Intel i modeli uczenia maszynowego Intel® TDT, co umożliwia wykrywanie zagrożeń stosujących zaawansowane metody jego unikania (w tym zero-day, zaciemniania kodu binarnego, maskowania w plikach maszyn wirtualnych), przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności systemu we wszystkich warstwach obliczeniowych.
 • Kontrola urządzenia
  Antywirus ESET skutecznie chroni dostęp do komputera i zapisanych na nim danych. Umożliwia on blokowanie zewnętrznych nośników pamięci (płyt CD, DVD, pamięci USB itp.) i zabezpiecza przed kopiowaniem na nie plików z urządzenia. ESET NOD32 Antivirus 2024 pozwala także na blokowanie urządzeń łączących się przez Bluetooth, FireWire i porty szeregowe/równoległe.
 • Skanowanie podczas pobierania plików
  Antywirus ESET NOD32 Antivirus 2024 skanuje określone typy plików już podczas ich pobierania, skracając czas skanowania.
 • Eset Nod32 Antivirus - mapa zagrożeńSkanowanie podczas bezczynności
  Szczegółowe skanowanie ESET NOD32 Antivirus, mające na celu wykrywanie potencjalnych i nieaktywnych zagrożeń, odbywa się wtedy, kiedy komputer nie jest używany.
 • System zapobiegający włamaniom HIPS
  Udoskonalony system HIPS pozwala bardziej szczegółowo i skutecznie monitorować zachowania systemu i aplikacji oraz umożliwia określenie reguł dla rejestru systemu, aktywnych procesów i programów, dopasowując poziom bezpieczeństwa.
 • Skaner WMI
  Wyszukuje odniesienia do zainfekowanych plików lub szkodliwego oprogramowania w Windows System Registry, służącym do zarządzania urządzeniami i aplikacjami w Windows.
 • Skaner rejestru systemowego
  Wyszukuje odniesienia do groźnych plików lub programów osadzonych w rejestrze systemu Windows - bazie danych przechowującej ustawienia niskiego poziomu dla systemu operacyjnego Microsoft Windows i aplikacji.
 • Skaner UEFI
  Zaawansowany skaner, wykrywający najgłębiej ukryte zagrożenia, które są w stanie przetrwać nawet ponowną instalację systemu, jeszcze przed uruchomieniem Windows.

Pełna wydajność urządzenia

 • Maksymalna wydajność
  Oprogramowanie antywirusowe ESET NOD32 Antivirus 2024, mimo zaawansowanej, aktywnej ochrony, utrzymuje wysoką wydajność urządzenia i długość pracy. Oszczędza także przepustowość Internetu, dzięki bardzo małym pakietom aktualizacyjnym.
 • Tryb gracza
  Aktywne zabezpieczenia antywirusa ESET automatycznie przełączają się w tryb cichy natychmiast po uruchomieniu programu na pełnym ekranie. W tym czasie nie są dokonywane aktualizacje ani wyświetlane powiadomienia, a wszystkie zasoby komputera wykorzystywane są przez grę, film, zdjęcia lub prezentacje.
 • Ochrona zasobów baterii
  W czasie pracy laptopa na baterii, oprogramowanie ESET wstrzymuje wszystkie wyskakujące okna, powiadomienia, aktualizacje i czynności obciążające system, aby zachować zasoby urządzenia przenośnego i zapewnić dłuższy czas działania.

Eset Nod32 Antivirus - toolsŁatwa instalacja i obsługa

 • Rozwiązanie One-Click
  ESET NOD32 Antivirus umożliwia swobodne przeglądanie stanu ochrony i dostęp do najczęściej używanych narzędzi ze wszystkich ekranów. Zapewnia także kompleksowe rozwiązania prawdopodobnych problemów za pomocą jednego kliknięcia.
 • Bezproblemowe aktualizacje antywirusa
  Użytkownicy ESET otrzymują dostęp do najnowszych technologii ochrony natychmiast gdy stają się one dostępne, tak aby utrzymać najwyższy poziom bezpieczeństwa.
 • Konfiguracja dla zaawansowanych użytkowników
  Antywirus ESET NOD32 Antivirus oferuje możliwość dostosowania ustawień bezpieczeństwa do Twoich potrzeb. Pozwala m.in. ustalić zakres skanowania, jego czas, rozmiar skanowanych plików, archiwów i wiele więcej.
 • ESET SysInspector
  Zaawansowane narzędzie diagnostyczne wbudowane w ESET NOD32 Antivirus 2024 przechwytuje krytyczne informacje z systemu, co pozwala rozwiązać najszerszy zakres problemów związanych z bezpieczeństwem.
 • Raport bezpieczeństwa
  Użytkownicy ESET otrzymują co miesiąc szczegółową informację o tym, jak chroniony jest ich komputer. W podsumowaniu znajdują się informacje o wykrytych zagrożeniach, zablokowanych stronach internetowych, przechwyconych wiadomościach spamowych, zablokowanych dostępach do kamery internetowej i inne.
 • Menedżer licencji
  Korzystaj wygodnie z łatwego w obsłudze portalu ESET HOME i bez trudu przeglądaj i zarządzaj wszystkimi swoimi licencjami ESET w jednym miejscu.

OCHRONA ESET NOD32 ANTIVIRUS 2021 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM macOSOCHRONA ESET NOD32 ANTIVIRUS 2024 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM macOS:

ESET Cyber Security

Zaawansowane zabezpieczenia przed zagrożeniami online

 • Ochrona przed wirusami i spyware
  Oprogramowanie ESET NOD32 Antivirus 2024 oparte jest na proaktywnej technologii wykrywania i blokowania wszystkich rodzajów zagrożeń online i offline, w tymi wirusów, programów szpiegujących, robaków. Dzięki oparciu na możliwościach chmury i bazie danych o reputacji plików ESET Live Grid, antywirus ESET gwarantuje ochronę przed nawet nieznanym szkodliwym oprogramowaniem.
 • Ochrona antyphishingowa
  Chroń swoją prywatność i poufne informacje przed próbami ich przejęcia przez nieuprawnione osoby. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich wrażliwych danych – nazw użytkowników, haseł, danych bankowych – przed próbami oszustw wykorzystujących fałszywe strony internetowe lub wiadomości email, pochodzące pozornie z wiarygodnych źródeł. ESET NOD32 Antivirus 2024 broni także przed podstępnymi atakami, zamieniającymi linki z zaufanych i przekierowującymi na inne strony.
 • Ograniczanie dostępu nośników wymiennych
  Oprogramowanie pozwala na zablokowanie lub ograniczenie możliwości korzystania z nośników wymiennych na urządzeniu (np. urządzeń USB, płyt CD), co może zapobiec nieautoryzowanemu kopiowaniu Twoich prywatnych danych na urządzenie zewnętrzne.
 • Skanowanie stron i poczty e-mail
  Dla większego bezpieczeństwa i w celu uniknięcia prób oszustw i wyłudzenia danych ESET NOD32 Antivirus 2024 sprawdza podczas przeglądania zawartość stron www oraz przychodzących wiadomości pod kątem zagrożeń.
 • Blokowanie rozprzestrzeniania się złośliwego oprogramowania
  ESET powstrzymuje rozprzestrzenianie się groźnego oprogramowania z komputera Mac na urządzenia Windows i odwrotnie. Zapobiega także przekształceniu komputera Mac w platformę ataków skierowanych na system Windows lub Linux.
 • Automatyczne skanowanie nośników wymiennych
  ESET NOD32 Antivirus umożliwia automatyczne skanowanie urządzeń i nośników danych pod kątem złośliwego oprogramowania natychmiast po ich podłączeniu do laptopa.

Eset Cyber Security Pełna wydajność urządzenia

 • Maksymalna wydajność
  Oprogramowanie antywirusowe ESET NOD32 Antivirus 2024, mimo zaawansowanej, aktywnej ochrony, utrzymuje wysoką wydajność urządzenia i długość pracy. Oszczędza także przepustowość Internetu, dzięki bardzo małym pakietom aktualizacyjnym.
 • Tryb prezentacji
  Aktywne zabezpieczenia antywirusa ESET automatycznie przełączają się w tryb cichy natychmiast po uruchomieniu programu na pełnym ekranie. W tym czasie nie są dokonywane aktualizacje ani wyświetlane powiadomienia, a wszystkie zasoby komputera wykorzystywane są przez grę, film, zdjęcia lub prezentacje.

Łatwa instalacja i obsługa

 • Rozwiązanie One-Click
  ESET NOD32 Antivirus umożliwia swobodne przeglądanie stanu ochrony i dostęp do najczęściej używanych narzędzi ze wszystkich ekranów. Zapewnia także kompleksowe rozwiązania prawdopodobnych problemów za pomocą jednego kliknięcia.
 • Bezproblemowe aktualizacje antywirusa
  Użytkownicy ESET korzystają z automatycznych i nieobciążających łącza internetowego aktualizacji zabezpieczeń, tak aby utrzymać najwyższy poziom bezpieczeństwa.
 • Konfiguracja dla zaawansowanych użytkowników
  Antywirus ESET NOD32 Antivirus oferuje możliwość dostosowania ustawień bezpieczeństwa do Twoich potrzeb. Pozwala m.in. ustalić zakres skanowania, jego czas, rozmiar skanowanych plików, archiwów i wiele więcej.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić w Polsce – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do naszego regionu. Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania:

DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWS:

 • Wspierane systemy operacyjne:
  • Microsoft® Windows® 11
  • Microsoft® Windows® 10

Należy pamiętać, że w systemie Microsoft® Windows® na platformie ARM niektóre funkcje i funkcjonalności nie są obsługiwane.

 • Obsługiwane procesory:
  Intel lub AMD, 32-bitowy (x86) z instrukcjami SSE2 lub 64-bitowy (x64), 1 GHz lub szybszy
  Procesor oparty na ARM64, 1 GHz lub szybszy

DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM macOS: (ESET Cyber Security):

 • Architektura procesora: Intel, 64-bitowy, M1, M2
 • System operacyjny: macOS 10.12 lub nowszy
 • Pamięć RAM: 300 wolnej pamięci
 • Miejsce na dysku: 200 MB

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: ESET/SOF/ENA/000/ESD 1U 24M/R
EAN: 5907758061329
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Internet Security 17 - 2024 (1 stanowisko, 36 miesięcy)
Wtorek, 6 Luty 2024 (21:08) | Autor: Trok
Eset daje radę.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET NOD32 Antivirus 16 - 2023 (odnowienie 1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Czwartek, 16 Listopad 2023 (14:33) | Autor: Waldi
Używam Eseta od lat i jestem zadowolony. Klucz otrzymałem natychmiast po dokonaniu płatności.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Internet Security 17 - 2024 (3 stanowiska, 24 miesiące)
Sobota, 2 Wrzesień 2023 (23:47) | Autor: ZIBIS2023
Rewelacyjny. Ostrzega zawsze, kiedy jakiś link jest podejrzany, więc nie ma problemu ze złapaniem niechcianego wirusa. Szybko skanuje, co jest dużym plusem, bo różnie to bywa z programami tego typu. Nie wyrzuca co chwilę jakichś okienek, sam decyduje jaką metodę ochrony wybrać. Ogromnym plusem jest opcja, kiedy jednym kliknięciem oczyszcza nasz komputer - super sprawa. Fajnie, że chroni też transakcje internetowe, przydatne dla tych, którzy dużo kupują przez Internet. Naprawdę godny polecenia.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Smart Security Premium 16 - 2023 (odnowienie 3 stanowiska, 36 miesięcy)
Sobota, 27 Maj 2023 (15:59) | Autor: Wiktor
Zachęciły mnie testy i opinie. Nie mam żadnych zarzutów co do skuteczności, komputer też nie zamula. Nie znalazłem lepszej oferty - świetna cena za 3 lata ochrony, dobrze wydane pieniadze.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Internet Security 15 - 2022 (odnowienie 3 stanowiska, 12 miesięcy)
Poniedziałek, 11 Kwiecień 2022 (18:05) | Autor: Zbigniew_K
Zasługuje na najwyższą notę. Jestem fanem Eseta od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Bo niby zwykły antywirus, ale po prostu dobrze robi to do czego jest przeznaczony i nie obciążą komputera. Uważam, że należy to docenić.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Security Pack 2021 (3 stanowiska + 3 Mobile, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 10 Maj 2021 (14:15) | Autor: szymanek79
ok
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 6 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: dwa - 3=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT