(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Norton 360 Deluxe 2024 (3 stanowiska, odnowienie na 24 miesiące)

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (13 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Norton 360 Deluxe 2024 (3 stanowiska, odnowienie na 24 miesiące)
Norton 360 Deluxe 2024 (3 stanowiska, odnowienie na 24 miesiące)
Ilość urządzeń:3
Okres licencji:24 miesiące
Wersja produktu:cyfrowa, odnowienie
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 370,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 215,00 zł

(174,80 zł netto)

pole informacyjne
Odnowienie posiadanej licencji
Przeznaczone jest dla posiadaczy płatnej licencji, która dobiega końca.

W ramach zakupionego odnowienia można zainstalować najnowszą wersję programu oraz aktualizować go przez cały okres trwania licencji.

Ważna informacja!
Do aktywacji licencji NIE JEST wymagane podanie danych karty kredytowej lub konta Paypal.
Norton 360 Deluxe 2024 - Wielopoziomowe zabezpieczenie dla domowych urządzeń.
 • Ochrona nawet 3 urządzeń – komputerów PC, Mac, urządzeń mobilnych Android i iOS
 • Skuteczna ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym
 • 25 GB na kopię zapasową w chmurze (dla komputerów PC)
 • Menedżer haseł
 • Kontrola rodzicielska
 • Bezpieczny VPN dla 3 urządzeń
 • Ochrona kamery internetowej
 • NOWOŚĆ! Dark Web Monitoring

Norton 360 Deluxe 2021

Norton 360 Deluxe 2024 - skuteczna ochrona urządzeń i danych Twojej rodziny

Dlaczego warto wybrać Norton 360 Deluxe 2024?

Norton 360 Skorzystasz z zaawansowanych narzędzi bezpieczeństwa w jednym pakiecie

Pakiet antywirusowy Norton 360 Deluxe to oparty na najnowszej technologii zestaw narzędzi zabezpieczających przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowych na wielu poziomach. To wszechstronne, lecz łatwe w obsłudze rozwiązanie to wszystko czego potrzebujesz, aby zapewnić ochronę swoich bliskich, urządzeń, poufnych danych oraz prywatności online. Norton 360 Deluxe to nie tylko nieodzowne zabezpieczenia antywirusowe, w tym również przed groźnym spyware czy ransomware, ale także ochrona sieci Wi-Fi, tworzenie kopii zapasowej danych, Kontrola rodzicielska czy chroniony VPN.

Zabezpieczysz nawet 3 domowe urządzenia swojej rodziny

Norton 360 Deluxe to gwarancja ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 3 urządzeń – komputerów PC, komputerów Mac, urządzeń mobilnych Android i iOS. Wyposażone w szeroki zestaw funkcji bezpieczeństwa zapewnia wielowarstwową ochronę, której potrzebujesz dla swoich najbliższych i wrażliwych danych. Skorzystaj z niezastąpionej kontroli rodzicielskiej, chroniącej dzieci podczas korzystania z Internetu.

Zadbasz o ochronę swojej prywatności i cennych danych

Norton 360 Deluxe to także najwyższy poziom ochrony prywatności dzięki VPN dla wszystkich chronionych urządzeń, umożliwiającego anonimowe i bezpieczne korzystanie z sieci nawet podczas połączenia przez publiczne Wi-Fi. Narzędzie SafeCam dla komputerów PC zablokuje natomiast wszelkie próby uzyskania nieuprawnionego dostępu do kamery internetowej, a wygodny Menadżer haseł ułatwi tworzenie, przechowywanie oraz zarządzanie danymi do logowania do kont online.

NOWOŚĆ! Sprawdzisz, czy Twoje dane nie pojawiły się w Dark Web

Dark Web o trudno dostępna, niewielka część internetu, w której ceniona jest anonimowość i która wykorzystywana jest do nielegalnych działań (np. handlu narkotykami, bronią). Cyberprzestępcy i złodzieje tożsamości mogą tam również kupować lub sprzedawać Twoje dane osobowe, zagrażając Twojemu bezpieczeństwu. Nowe narzędzie Dark Web Monitoring umożliwia przeszukiwanie Dark Web w poszukiwaniu Twoich adresów e-mail, numerów telefonów czy kart płatniczych i powiadamia Cię o ich znalezieniu, tak byś mógł jak najszybciej zabezpieczyć swoje konta internetowe i bankowe.

Norton 360 - ochrona wszystkich urządzeń OCHRONA NORTON 360 DELUXE 2024 DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW URZĄDZEŃ:

Ochrona w czasie rzeczywistymOchrona w czasie rzeczywistym
Wyjątkowe zabezpieczenia Norton 360 Deluxe zapewniają bezpieczeństwo dla wszystkich rodzajów domowych urządzeń, a także prywatne dane i informacje finansowe, przed wszystkimi rodzajami nawet najnowszych zagrożeń internetowych w czasie rzeczywistym.

Ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeńOchrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
Unikalne zabezpieczenia Norton 360 zapewniają maksymalną ochronę również przed zaawansowanymi programami szpiegującymi, złośliwym oprogramowaniem i ransomware. Opierają się one na najnowocześniejszej technologii opartej na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, a także udziale w jednej z największych na świecie sieci informacyjnej i 24-godzinnemu monitorowaniu zagrożeń internetowych na całym świecie. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina możecie być pewni, że jesteście odpowiednio chronieni przed wszystkimi rodzajami szkodliwych programów i próbami ataków.

Menager hasełMenedżer haseł
Skorzystaj z wygodnego narzędzia do generowania, przechowywania i zarządzania hasłami do kont online i informacjami o kartach kredytowych. Z Norton 360 Deluxe 2022 nie będziesz musiał zapamiętywać lub zapisywać długich i niepowtarzalnych haseł do każdego konta. Funkcja Norton Password Manager umożliwia generowanie złożonych haseł i przechowywanie ich w zaszyfrowanym skarbcu w chmurze.

Bezpieczna sieć VPNBezpieczna sieć VPN
Bądź bezpieczny w Internecie nawet podczas korzystania publicznej sieci Wi-Fi, w ulubionej kawiarni, w hotelu czy na lotnisku. Wirtualna sieć prywatna (VPN) dla nawet 3 urządzeń zapewnia ochronę i szyfrowanie online podczas korzystania z publicznej lub współdzielonej sieci Wi-Fi, dzięki czemu jesteś anonimowy, a Twoja prywatność, tożsamość oraz hasła i dane logowania są całkowicie bezpieczne.

Dark Web MonitoringNOWOŚĆ! Dark Web Monitoring
Najnowsza usługa Norton, wreszcie dostępna dla polskich użytkowników. Dark Web Monitoring regularnie przeszukuje miejsca w sieci Dark Web i na prywatnych forach, wykorzystywanych do wymiany lub sprzedaży informacji, w poszukiwaniu Twoich cennych danych. Jeśli Twoje informacje zostaną znalezione, otrzymasz powiadomienie. Norton umożliwia monitorowanie 5 adresów e-mail, 5 numerów telefonu, 5 kont ubezpieczeniowych, 10 numerów kart kredytowych i 10 tagów graczy.

OCHRONA NORTON 360 DELUXE 2024 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWS:

Kopia zapasowa w chmurzeKopia zapasowa w chmurze
Zadbaj o właściwe przechowywanie najważniejszych plików i dokumentów - skutecznie chroń je na wypadek awarii komputera, kradzieży lub zgubienia oraz ataku ransomware (szyfrującego dane i uniemożliwiającego ich odzyskanie). Norton 360 Deluxe wyposażony jest w dodatkową warstwę ochrony Twoich danych, zapewniając możliwość tworzenia kopii zapasowej komputera PC z systemem Windows oraz przechowywania jej w bezpiecznym schowku o pojemności 25 GB w chmurze. Korzystanie z usługi Cloud Backup to kolejny środek zapobiegawczy, który pomaga zadbać o bezpieczeństwo plików.

FirewallFirewall – inteligentna zapora
Norton 360 Deluxe wyposażony jest w inteligentną zaporę, która nieustannie monitoruje wychodzący i przychodzący ruch sieciowy na Twoim komputerze, skutecznie blokując wszelką podejrzaną aktywność. Dzięki temu Twoje najcenniejsze pliki i dane znajdujące się na urządzeniu są chronione przed złośliwymi atakami oraz dostępem nieuprawnionych użytkowników.

Ochrona kamery internetowejOchrona kamery internetowej
Cyberprzestępcy mogą wykorzystywać oprogramowanie szpiegujące do robienia zdjęć kamerą internetową bez Twojej wiedzy, przechwytując poufne informacje lub wykorzystując zdjęcia z kamer internetowych do wymuszeń. Norton 360 Deluxe ostrzega o próbach uzyskania dostępu do kamery internetowej i pomaga zablokować do niej dostęp.

Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska
Zarządzaj aktywnością i chroń swoje dzieci online. Pomóż im bezpiecznie odkrywać, uczyć się i korzystać z Internetu. Funkcja Norton Parental Control pozwala na sprawdzenie oglądanych przez Twoje dzieci filmów, odwiedzanych stron, wyszukiwanych haseł i pobranych aplikacji, filtrowanie treści, a nawet zarządzanie czasem nauki zdalnej, tak aby nic ich w tym czasie nie rozpraszało.

OCHRONA NORTON 360 DELUXE 2024 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM MacOS:

FirewallFirewall – zapora
Norton 360 Deluxe wyposażony jest w zaporę, która nieustannie monitoruje wychodzący i przychodzący ruch sieciowy na Twoim komputerze, skutecznie blokując wszelką podejrzaną aktywność. Dzięki temu Twoje najcenniejsze pliki i dane znajdujące się na urządzeniu są chronione przed złośliwymi atakami oraz dostępem nieuprawnionych użytkowników.

OCHRONA NORTON 360 DELUXE 2024 DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH ANDROID i iOS:

Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska
Funkcje Norton Parental Control umożliwiają także możliwość zdalnej lokalizacji urządzeń najmłodszych użytkowników i monitorowanie miejsca ich przebywania, dzięki GPS.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić na terenie Unii Europejskiej – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do tego regionu. Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Ważna informacja!
Do aktywacji licencji NIE JEST wymagane podanie danych karty kredytowej lub konta Paypal.
Wymagania systemowe:

Systemy operacyjne Windows

 • Microsoft Windows 11
 • Microsoft Windows 10 (wszystkie wersje z wyjątkiem 10 S).
 • Microsoft Windows 8/8.1 (wszystkie wersje). Niektóre funkcje ochrony mogą nie być dostępne w przeglądarkach uruchamianych z poziomu ekranu startowego systemu Windows 8.
 • Microsoft Windows 7 (wszystkie wersje) z dodatkiem Service Pack 1 (SP 1) lub nowszym

Systemy operacyjne Mac

 • Obecna i dwie poprzednie wersje systemu Mac OS.
 • Funkcje oprogramowania Norton Cloud Backup, Norton Parental Control, Norton SafeCam nie są obsługiwane w systemie Mac OS.

Systemy operacyjne Android

 • Android w wersji 8.0 lub nowszej. Wymagana jest zainstalowana aplikacja Google Play.
 • ColorOS 7.1 lub nowszy z zainstalowaną aplikacją google play

Systemy operacyjne iOS

 • iPhone'y lub iPady z obecną i dwiema poprzednimi wersjami systemu iOS.

Funkcja Norton Secure VPN

Dostępne dla urządzeń z systemem Windows PC, Mac, iOS i Android.

Systemy operacyjne Windows

 • Microsoft Windows 11
 • Microsoft Windows 10 (wszystkie wersje z wyjątkiem 10 S).
 • Microsoft Windows 8/8.1 (wszystkie wersje).
 • Microsoft Windows 7 (wszystkie wersje) z dodatkiem Service Pack 1 (SP 1) lub nowszym

Systemy operacyjne Mac

 • MacOS X 10.10 lub nowsza

Systemy operacyjne Android

 • Android w wersji 8.0 lub nowszej.

Systemy operacyjne iOS

 • iPhone'y lub iPady z obecną i dwiema poprzednimi wersjami systemu iOS.

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: 21441624
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Standard 2024 (1 stanowisko, odnowienie na 12 miesięcy)
Wtorek, 11 Czerwiec 2024 (16:20) | Autor: Wiesław
Jak już co roku - Wszystko w najlepszym porządku . Niskie ceny to nie jedyna rzecz którą Omega kusi klienta ; Ważny jak dla mnie jest kontakt , odbieranie telefonów czy w razie konieczności pomoc i cierpliwość po drugiej stronie słuchawki . Pozdrawiam i Polecam
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Deluxe 2024 (3 stanowiska, 12 miesięcy)
Wtorek, 12 Marzec 2024 (08:04) | Autor: Krzysiek
Nie jestem zbyt zaawansowanym użytkownikiem. Polecam ten program wszystkim, którzy nie mieli zbyt dużo do czynienia z informatyką, za to trzymają na dyskach ważne dane. Dostaje na bieżąco najważniejse informacje i mam poczucie, że Norton dobrze spełnia swoje zadanie.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Premium 2024 PL (10 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Wtorek, 27 Luty 2024 (19:09) | Autor: sabatinii1
Używam Nortona od kiedy pamiętam. Miewał gorsze okresy, ale generalnie program jest niezawodny i ochronił mnie przed dużą ilości ataków. Obecna wersja też działa sprawnie. Sklep też jest ok.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Deluxe 2024 PL (3 stanowiska, 36 miesięcy) - wersja elektroniczna
Czwartek, 23 Listopad 2023 (18:48) | Autor: krzysztof
Produkt kupiłem ponad miesiąc temu obecnie go zainstalowałem jest super jeśli ktoś potrzebuje antywirusa do swojego komputera uważam że tu znajdzie to co potrzebuje a cena jest najlepsza !
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Standard 2023 PL (1 stanowisko, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Środa, 15 Listopad 2023 (16:47) | Autor: ahti
Bardzo łatwy w użyciu interfejs, nawet dla osób nieobeznanych z technologią. Wsparcie super pomocne, sama obsługa transakcji w sklepie szybka i bezproblemowa. Polecam!
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Deluxe 2023 PL (3 stanowiska, odnowienie na 36 miesięcy) - wersja elektroniczna
Wtorek, 24 Październik 2023 (20:50) | Autor: krzysztof
Produkt otrzymałem natychmiast po zapłacie cena jest SUPER !!! polecam wszystkim firma solidna i uczciwa
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Premium 2023 PL (10 stanowisk, 24 miesiące) - wersja elektroniczna
Środa, 4 Październik 2023 (23:01) | Autor: Miłosz
Realizacja zamówienia ekspresowa i bez problemów. Co do Nortona mam go od 2 lat i na razie spełnia moje oczekiwania a mianowicie. Nie obciąża komputera ani telefonu (zużycie baterii do 5% na dobę w zależności ile korzysta się z przeglądarki). Wirusa nie złapałem na rządnym urządzeniu (zainstalowany na 9). I najważniejsze dla mnie menadżer haseł który nie jest tylko na komputerze ale również na telefonie i przy awarii komputera nadal mam dostęp do wszystkich haseł/ważnych danych.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Deluxe 2023 PL (5 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 17 Lipiec 2023 (16:58) | Autor: Paweł
Super antywirus. Nie zamula komputera, niezawodny z darmowym VPN-em. Dostawa natychmiastowa a instalacja bezproblemowa. Polecam
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Standard 2023 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Środa, 1 Marzec 2023 (13:18) | Autor: andrzej
Piszecie bzdury-"u nas nie trzeba podawac numeru karty"
,a nawet przy Standarcie wymagana jest karta platnicza.
Okreslcie sie wreszcie,cokombinujacie!!!!!!!
Jarek z Omegasoft
Odpowiedź do andrzej | Środa, 1 Marzec 2023
Zapytanie o podanie danych karty podczas aktywacji zawsze się pojawia, jednak, w przypadku licencji dostępnych w naszej ofercie, możliwe jest pominięcie tego etapu aktywacji. Jeżeli pominięcie nie było możliwe, zapraszam do kontaktu z naszym działem obsługi.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Standard 2022 PL (1 stanowisko, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Środa, 21 Wrzesień 2022 (21:52) | Autor: janusz.danis@wp.pl
Produkt i sklep OK
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Standard 2022 PL (1 stanowisko, odnowienie na 24 miesiące) - wersja elektroniczna
Środa, 27 Lipiec 2022 (11:41) | Autor: Paweł
Nie jestem specjalistą od komputerów. Po prostu zainstalowałem, ustawiłem i zapomniałem. Działa bezproblemowo i nie zajmuje zbyt dużo miejsca na dysku.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Deluxe 2021 (3 stanowiska, 24 miesiące)
Środa, 14 Kwiecień 2021 (09:06) | Autor: Szymanek89
Produkt powyżej średniej rynkowej, dobry firewall o dobrej konfiguracji, monitor procesów i uruchamianych aplikacji w systemie Windows, ochrona Wifi, możliwość zablokowania adresów IP z internetu i aplikacji w Windows. Gdyby wykrywalność malware była trochę wyższa byłoby idealnie, a tak jest po prostu bardzo dobrze.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Deluxe 2020 PL (3 stanowiska, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Sobota, 7 Listopad 2020 (19:09) | Autor: janusz.danis@wp.pl
Ten produkt jest naprawdę OK. - polecam
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 13 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: 1 minus cztery=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT