Wybierz nowoczesne
rozwiązania biznesowe
Microsoft 365

Wdrożymy je w
Twojej firmie!
Wszystkie narzędzia niezbędne dla Twojej firmy
Office 365 zmienił się dla Was w Microsoft 365! To wyjątkowy zestaw elastycznych narzędzi i usług dla firm usprawniających współpracę, poprawiających efektywność i zapewniających optymalizację kosztów. Wybierając Microsoft 365 otrzymasz biznesową pocztę elektroniczną, bezpieczną przestrzeń online do przechowywania dokumentów i kopii zapasowych, dobrze znane aplikacje biurowe, ale przede wszystkim oparte na chmurze rozwiązania umożliwiające wydajną współpracę oraz komunikację w zespole i z klientami, zarządzanie projektami, analizę danych, dostęp mobilny i pracę z dokumentami z dowolnego miejsca.
Wybierz Microsoft 365 dla swojej firmy i skorzystaj z naszego wsparcia!

Zapewnimy Ci pomoc w wyborze usługi Microsoft 365 dla Twojej firmy, przeprowadzimy wdrożenie i konfigurację usług, szkolenia użytkowników oraz wsparcie techniczne w okresie subskrypcji. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wykorzystaj w pełni możliwości Microsoft 365 w swojej firmie.

Microsoft 365 wykorzystywany jest przez tysiące małych, średnich i dużych firm na całym świecie. Dołącz do nich – zadbaj o rozwój swojej firmy i stwórz nowoczesne miejsce pracy!

Dlaczego warto wybrać Microsoft 365 dla firm?
Optymalizacja kosztów
Korzystanie z usług w chmurze pozwala na ograniczenie ilości używanego w firmie oprogramowania i sprzętu oraz zmniejszenie infrastruktury, a co za tym idzie – kosztów związanych z ich zakupem, eksploatacją, serwisowaniem i wymianą oraz obsługą.
Elastyczność
Wygodne plany subskrypcyjne (miesięczne lub roczne) pozwalają na wybór potrzebnych usług oraz swobodną zmianę liczby użytkowników, dopasowując Microsoft 365 do aktualnych potrzeb Twojej firmy.
Profesjonalny wizerunek
Poczta klasy biznes, udostępnianie dokumentów i współpraca z klientami lub kontrahentami, tworzenie witryn do realizacji wspólnych projektów, spotkania online – z Microsoft 365 zbudujesz profesjonalny wizerunek swojej firmy.
Praca z dowolnego miejsca
Dzięki środowisku pracy opartemu na chmurze zyskujesz dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów i możliwość wykonywania zadań z dowolnego urządzenia i dowolnego miejsca na świecie.
Nowoczesne narzędzia
Firmowa poczta ze skrzynkami 50 GB i dyskiem w chmurze 1 TB dla każdego użytkownika, możliwość tworzenia zespołów, komunikacja online, zestaw aplikacji biurowych – w Microsoft 365 znajdziesz wszystko czego potrzebujesz dla swojej firmy.
Wygodne zarządzanie
Microsoft 365 to wszystkie narzędzia niezbędne do organizacji pracy w firmie, dzięki którym wyeliminujesz konieczność korzystania z wielu niezależnych od siebie aplikacji, ograniczających przepływ informacji i zakłócających płynną pracę.
Bezpieczeństwo danych
Dzięki wielowarstwowej ochronie Microsoft Twoje firmowe dane będą bezpiecznie przechowywane w przestrzeni w chmurze, dzięki czemu nie musisz się martwić o ich utratę nawet w przypadku awarii lub kradzieży sprzętu.
Automatyczne aktualizacje
Z subskrypcją Microsoft 365 uzyskujesz dostęp do najnowszych rozwiązań dla Twojej firmy bez konieczności ich samodzielnego instalowania – wszystkie aktualizacje odbywają się automatycznie, bez zakłóceń dla Twojej pracy.
Niezawodność
Możesz być spokojny o dostępność i niezawodność usług Microsoft 365 – Microsoft gwarantuje 99,9% czasu ich bezawaryjnego działania.
Poznaj plany Microsoft 365 dla firm z usługą wdrożenia
Wdrożenie usług Microsoft 365 w Twojej firmie

Zmiana środowiska pracy, przeniesienie firmowych danych i obsługa nowych narzędzi biurowych może być prawdziwym wyzwaniem. Pozwól ekspertom Omegasoft zająć się tym za Ciebie!

Nasz zespół pomoże Ci w wyborze najlepszego pakietu usług Microsoft 365 oraz wdroży go w Twojej firmie. Przeprowadzimy proces instalacji, konfiguracji i migracji, abyś mógł korzystać ze wszystkich oferowanych przez Microsoft 365 możliwości biznesowych. Nasi specjaliści zapewnią również szkolenie użytkowników oraz wsparcie techniczne w czasie korzystania z usług Microsoft 365.

Konsultacje i doradztwo w wyborze pakietu Microsoft 365 Wdrożene i konfiguracja usług Szkolenie online użytkowników Wsparcie techniczne w okresie subskrypcji
Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz więcej informacji na temat rozwiązań Microsoft 365 dla biznesu oraz ich wdrożenia w Twojej firmie?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami
Zadzwoń lub napisz
Pon. – Pt. 9:00 – 17:00

Telefon: 32 220 35 21

Email: microsoft365@omegasoft.pl

Podaj swój numer
– oddzwonimy do Ciebie