Wybierz nowoczesne
rozwiązania biznesowe
Microsoft 365

Wszystkie narzędzia niezbędne dla Twojej firmy
Office 365 zmienił się dla Was w Microsoft 365! To wyjątkowy zestaw elastycznych narzędzi i usług dla firm usprawniających współpracę, poprawiających efektywność i zapewniających optymalizację kosztów. Wybierając Microsoft 365 otrzymasz biznesową pocztę elektroniczną, bezpieczną przestrzeń online do przechowywania dokumentów i kopii zapasowych, dobrze znane aplikacje biurowe, ale przede wszystkim oparte na chmurze rozwiązania umożliwiające wydajną współpracę oraz komunikację w zespole i z klientami, zarządzanie projektami, analizę danych, dostęp mobilny i pracę z dokumentami z dowolnego miejsca.
Dlaczego warto wybrać Microsoft 365 dla firm?
Optymalizacja kosztów
Korzystanie z usług w chmurze pozwala na ograniczenie ilości używanego w firmie oprogramowania i sprzętu oraz zmniejszenie infrastruktury, a co za tym idzie – kosztów związanych z ich zakupem, eksploatacją, serwisowaniem i wymianą oraz obsługą.
Profesjonalny wizerunek
Poczta klasy biznes, udostępnianie dokumentów i współpraca z klientami lub kontrahentami, tworzenie witryn do realizacji wspólnych projektów, spotkania online – z Microsoft 365 zbudujesz profesjonalny wizerunek swojej firmy.
Praca z dowolnego miejsca
Dzięki środowisku pracy opartemu na chmurze zyskujesz dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów i możliwość wykonywania zadań z dowolnego urządzenia i dowolnego miejsca na świecie.
Nowoczesne narzędzia
Firmowa poczta ze skrzynkami 50 GB i dyskiem w chmurze 1 TB dla każdego użytkownika, możliwość tworzenia zespołów, komunikacja online, zestaw aplikacji biurowych – w Microsoft 365 znajdziesz wszystko czego potrzebujesz dla swojej firmy.
Wygodne zarządzanie
Microsoft 365 to wszystkie narzędzia niezbędne do organizacji pracy w firmie, dzięki którym wyeliminujesz konieczność korzystania z wielu niezależnych od siebie aplikacji, ograniczających przepływ informacji i zakłócających płynną pracę.
Bezpieczeństwo danych
Dzięki wielowarstwowej ochronie Microsoft Twoje firmowe dane będą bezpiecznie przechowywane w przestrzeni w chmurze, dzięki czemu nie musisz się martwić o ich utratę nawet w przypadku awarii lub kradzieży sprzętu.
Poznaj plany Microsoft 365 dla firm
Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz więcej informacji na temat rozwiązań Microsoft 365 dla biznesu?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami
Zadzwoń lub napisz
Pon. – Pt. 9:00 – 17:00

Telefon: 32 220 35 21

Email: microsoft365@omegasoft.pl

Podaj swój numer
– oddzwonimy do Ciebie